FAQ

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jestem osobą niepełnoletnią. Czy mogę dokonać zakupów w sklepie SmakPiwa.pl?

Zgodnie z regulaminem sklepu SmakPiwa.pl, osoby niepełnoletnie nie mają prawa dokonywać zakupów. Tożsamość osoby składającej zamówienie sprawdzana jest przez kuriera przy dostawie.


Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy paragon fiskalny. Aby otrzymac fakture VAT, na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję 'firma' i wpisać numer NIP.

 

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi?

Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności - podstawa późniejszej reklamacji.

 

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne.

 

Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta, na które mam przelać należność.

  Informacje o numerze konta sa dostępne w zakładce "o firmie" i podawane w e-mailu przy składaniu zamówienia.  Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto.

 

Bezpieczeństwo

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.